O FIRME » Referencie
REFERENCIE

Naša spoločnosť začala svoje pôsobenie na trhu zariadení pre tlač a spracovanie dokumentov v roku 1996, kedy sa stala oficiálnym distributérom japonskej spoločnosti DUPLO pre Slovenský trh. Za obdobie 20 rokov sme vybavili viac ako 530 spoločnosti našimi zariadeniami.

V roku 2000 sme sa zároveň stali výhradným zástupcom českého výrobcu strojov a zariadení pre finálne spracovanie dokumentov, firmy CYKLOS.

Postupne rozširujeme naše portfólio zariadení o ďalšie produkty na základe dopytu našich zákazníkov.

Našim zákazníkom poskytujeme okamžité dodávky zariadení a náhradných dielov z vlastného skladu a bezplatnú telefonickú servisnú podporu na odstránenie jednoduchých porúch. Správny chod všetkých nami distribuovaných zariadení zabezpečujeme vlastnými servisnými technikmi pre celé územie Slovenskej republiky. Pre najrýchlejšie odstránenia prípadnej závady máme naskladnené veľké množstvo náhradných dielov.

Tieto skutočnosti nasvedčujú tomu, že s uvedenými zariadeniami máme množstvo nielen teoretických ale aj praktických skúsenosti.

20-ročné pôsobenie na trhu v oblasti predaja a servisu zariadení a stovky inštalácii nasvedčujú tomu, že s uvedenými zariadeniami máme množstvo nielen teoretických ale aj praktických skúsenosti.

K 1.1.2016 máme na trhu nainštalovaných 361 zariadení firmy DUPLO, 443 produktov firmy CYKLOS, 60 zariadení firmy NAGEL a 145 zariadení značiek IDEAL, RAPID, RECO a ďalších.