O FIRME » GALLO
GALLO

Naša spoločnosť začala svoje pôsobenie na trhu zariadení pre tlač a spracovanie dokumentov v roku 1996, kedy sa stala oficiálnym distributérom japonskej spoločnosti DUPLO pre Slovenský trh

V roku 2000 sme sa zároveň stali výhradným zástupcom českého výrobcu strojov a zariadení pre finálne spracovanie dokumentov, firmy CYKLOS.

Za obdobie 17 rokov, počas ktorých sme sa venovali výhradne predaju zariadení pre tlačiarne, knihárne, copycentrá, grafické štúdia a kancelárie sme vybavili viac ako 320 spoločností našimi strojmi a zariadeniami. Tieto skutočnosti nasvedčujú tomu, že s ponúkanými produktami máme množstvo nielen teoretických, ale aj praktických skúsenosti.

Postupne rozširujeme naše portfólio zariadení o ďalšie produkty na základe dopytu našich zákazníkov.

Naši obchodníci sú pripravení Vás kedykoľvek navštíviť a poradiť Vám pri výbere vhodného zariadenia pre Vašu prevádzku podľa Vašich nárokov. Zariadenia z našej ponuky Vám predvedieme v prevádzke v našom predvádzacom centre, ktoré sme pre našich zákazníkov vybudovali v Žiline. Servis zabezpečujeme vlastnými vyškolenými technikmi na celom území Slovenskej republiky.

Súčasná firma

V roku 2007 sme dokončili výstavbu nového vlastného sídla s administratívnym zázemím, skladom, servisným strediskom a hlavne veľkým showroomom kde si môžu záujemci o zariadenia pozrieť a odskúšať ponúkané zariadenia priamo v prevádzke.